Sądy stoją na straży praw Polaków
wtorek, 03 lipca 2018 12:28

Brońmy niezawisłości sądów! Dziś o 21:00 przyjdźcie przed Sąd Najwyższy w Warszawie oraz przed sądy w całej Polsce❗

Tylko on nas - Obywateli zależy czy powstrzymamy destrukcję państwa prawa i trójpodziału władzy! #WolneSądy

 
VI Wrocławskie Forum Kobiet
poniedziałek, 18 czerwca 2018 00:00

 

18 czerwca 2018 roku we Wrocławskim Centrum Kongresowym w Kompleksie Hali Stulecia we Wrocławiu odbyła się VI edycja Wrocławskiego Forum Kobiet, organizowanego przez Zachodnią Izbę Gospodarczą – Pracodawcy i Przedsiębiorcy. Hasłem tegorocznego WFK jest „Ekologiczna kobieta w cyfrowym świecie”.

 

W tym roku w programie m.in. wykłady o zasadach savoir-vivre'u w biznesowej komunikacji i na co dzień oraz właściwych wyborach w zagonionym świecie - Bóg, kasa, rock and roll, smog cichy zabójca, nowe technologie w cyfrowym świecie, wykłady o zdrowiu, zdrowym żywieniu, pielęgnacji duszy i ciała, znamionach i pieprzykach, tajnikach chirurgii plastycznej, pięknie zdrowego uśmiechu, pokochaniu siebie tu i teraz oraz wiele inspirujących rozmów z gośćmi specjalnymi.

 

Więcej informacji o wydarzeniu: zig.pl

 
Marsz Wolności 2018
środa, 09 maja 2018 10:28

Zapraszamy wszystkich Polaków, którym dobro naszego kraju leży na sercu na wielki Marsz Wolności! Sobota 12 maja o godzinie 13.00 na rondzie de Gaulle’a w Warszawie! Maszerujemy żeby wyrazić nasz sprzeciw wobec niszczenia Polski przez PiS.


Marsz przejdzie na plac Zamkowy gdzie wystąpią legendarni artyści polskiej sceny rockowej! W sobotę nie może Cię zabraknąć w Warszawie! Dołącz do nas na #MarszWolności!

 
Wesołego Alleluja!
piątek, 30 marca 2018 21:13

 
Polska Seniora - dolnośląskie konsultacje
poniedziałek, 12 lutego 2018 18:23

a1212W październiku ubiegłego roku Platforma Obywatelska przedstawiła założenia swojego programu dla seniorów. Od tego czasu w całej Polsce trwają konsultacje tego programu. Przyszłość Polski to dobra i skuteczna polityka senioralna.


Program Polsk Seniora opiera się na 3 filarach: Godne życie seniora, aktywne życie seniora i zdrowe życie seniora. W ramach tych trzech filarów przygotowaliśmy szereg rozwiązań mających zapewnić lepsze życie osób w kwiecie wieku.

 

Zespół posłanek i senatorek Platformy Obywatelskiej zaangażowanych w ten projekt jest w podróży i cały czas konsultuje nasze propozycje z samymi seniorami. Dotychczas spotkania odbyły się w 5 województwach: wielkopolski, kujawsko-pomorski, świętokrzyskim, podkarpackim i małopolski, spotkaliśmy się z seniorami w 19 miejscowościach. W spotkania uczestniczyło blisko 1400 osób. W najbliższych dniach odbędą się spotkania w kolejnych województwach, dolnośląskim i opolskim.


Warto przypomnieć, że to rząd Platformy Obywatelskiej, jako pierwszy w historii Polski pochylił się nad kwestią godnego życia seniorów. Za naszych czasów powstała ramowa polityka dotycząca seniorów. Wprowadzono program Senior-Wigor w ramach, którego powstawały dzienne domy opieki dla osób starszych.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 2 z 52