Legendy Solidarności popierają Alicję Chybicką
wtorek, 04 października 2011 15:40

 

4 października w Krakowie prof. Alicja Chybicka spotkała się z byłym prezydentem Lechem Wałęsą, który poparł jej kandydaturę i start w najbliższych wyborach do Senatu. Prezydent zaapelował do wszystkich mieszkańców Wrocławia aby oddali swój głos na  prof. Alicję Chybicką -  niezależną kandydatkę startującą z list PO. Prezydent podkreślił, iż docenia jej ogromne zaangażowanie w walce o zdrowie chorych dzieci oraz w pełni  popiera ogólnopolski program profilaktyki zdrowotnej ?Polska kocha swoje dzieci?,  który prof. Chybicka chce zrealizować jako przyszły senator.

 

 
Program ?POLSKA KOCHA SWOJE DZIECI ? w Warszawie
piątek, 16 września 2011 19:05

   

 

15 września na konferencji prasowej w Warszawie Prof. Alicja Chybicka zaprezentowała swój program pod nazwą "POLSKA KOCHA SWOJE DZIECI". Zakłada on poprawę profilaktyki zdrowotnej u dzieci i młodzieży w wieku rozwojowym.

 

Profesor Chybicka podkreśliła, że według badań ponad 40 procent polskich dzieci ma wady postawy, nierozpoznaną alergię i wiele innych schorzeń. Dlatego tak ważne jest wprowadzenie wieloletniego ponad partyjnego programu skierowanego do wszystkich polityków i organizacji samorządowych, bo - jak zaznaczyła - zdrowie dziecka jest bezpartyjne i najważniejsze.

 

Program Prof. Alicji Chybickiej poparła była prezydentowa Jolanta Kwaśniewska, legendarna działaczka Solidarności - Henryka Krzywonos oraz Jacek Olszewski - mąż zmarłej na raka siatkarki Agaty Mróz.

 

 

http://www.flickr.com/photos/platformaobywatelskarp/

http://kobieta.dziennik.pl/dziecko/artykuly/356279,program-polska-kocha-swoje-dzieci-prof-alicji-chybickiej.html

http://www.rynekzdrowia.pl/Polityka-zdrowotna/Prof-Alicja-Chybicka-kandyduje-do-Senatu-i-zapowiada-zdrowie-dzieci-mozna-poprawic,112417,14.html

http://stooq.pl/n/?f=511821

 
Prof. ALICJA CHYBICKA NA CZELE DRUŻYNY
niedziela, 11 września 2011 17:48

maraton

 

W niedzielę ze Stadionu Olimpijskiego we Wrocławiu wyruszył 29. Hasco-Lek Wrocław Maraton. Atrakcją tegorocznej edycji była ?Sztafeta Nadziei?, na czele której  stanęła pani prof. Alicja Chybicka. Sztafeta pobiegła w ramach akcji charytatywnej  na rzecz  budowy "Przylądka Nadziei" - nowej siedziby Kliniki Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej Akademii Medycznej we Wrocławiu.  W maratonie wzięło udział ponad trzy tysiące osób. Przed startem minutą ciszy uczczono pamięć ofiar zamachów z 11. września 2001 r. w Nowym Jorku.

 

sztafeta-0   maraton-1   maraton-2

 

www.naratunek.org/news.php?id=1&akt=193
www.wprost.pl/ar/261220/Wroclaw-biega-na-rzecz-dzieci-chorych-na-nowotwory/
www.gazetawroclawska.pl/stronaglowna/449183,kenijczyk-zwyciezca-wroclawskiego-maratonu,4,17,id,t,sm,sg.html#galeria-material

 
Jolanta Kwaśniewska oficjalnie wsparła prof. Alicję Chybicką
czwartek, 25 sierpnia 2011 17:56

aktualnosc 1

Była Pierwsza Dama, szefowa Fundacji "Porozumienie bez Barier" Jolanta Kwaśniewska oficjalnie wsparła prof. Alicję Chybicką, która jako kandydat niezależny  startuje do Senatu  z list Platformy Obywatelskiej we Wrocławiu.

- Zdecydowałam się poprzeć prof. Alicję Chybicką, która kandyduje do Senatu, ponieważ zależy mi, by w parlamencie było jak najwięcej kompetentnych kobiet - powiedziała Jolanta Kwaśniewska.

 

www.rp.pl/artykul/10,706925-Chybicka-ma-poparcie-Kwasniewskiej.html

www.wiadomosci.dziennik.pl/wybory/artykuly/352627,kwasniewska-wspiera-chybicka-w-walce-o-senat.html

www.wprost.pl/ar/258811/Kwasniewska-udzieli-poparcia-kandydatce-PO
 
Alicja Chybicka i Nergal laureatami ?Życzenia Agaty?
poniedziałek, 06 czerwca 2011 17:48

aktualnosc 2

Profesor Alicja Chybicka i Adam Darski ?Negral? zostali laureatami tegorocznej akcji magazynu ?PANI? ? ? Życzenie Agaty ?. Redakcja pisma od trzech lat prowadzi akcję, której celem jest propagowanie idei przeszczepów szpiku.

 

http://warszawskatv.pl/archives/4022

http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/alicja-chybicka-i-nergal-laureatami-akcji-pisma-pani

http://www.topstars.pl/nergal-laureatem-pani/

http://www.styl.pl/aktualnosci/news-zyczenie-agaty,nId,344061
 
<< pierwsza < poprzednia 51 52 następna > ostatnia >>

Strona 52 z 52