Prof. Alicja Chybicka kandydatem PO w wyborach prezydenta Wrocławia
poniedziałek, 19 czerwca 2017 00:00

Poseł na Sejm RP prof. Alicja Chybicka otrzymała oficjalne poparcie od Rady Powiatu Wrocław (Miasto i Powiat ziemski) Platformy Obywatelskiej w wyborach prezydenta Wrocławia.

W dniu 19 czerwca br. Rada Powiatu przyjęła uchwałę, w którym udziela poparcia prof. Alicji Chybickiej jako kandydatowi obywatelskiemu w wyborach prezydenckich Wrocławia w 2018 r.

Od lutego br. kandydatura prof. Alicji Chybickiej była szeroko konsultowana we Wrocławiu. W ramach konsultacji społecznych odbył się szereg spotkań z mieszkańcami Wrocławia, ekspertami, środowiskami obywatelskimi i aktywistami miejskimi.

Rada Powiatu udzieliła też poparcia dla “Programu dla Wrocławian”, opracowanego przez zespół programowy z posłem Sławomirem Piechotą na czele. Pomysły i propozycje w nim zawarte będą teraz konsultowane przez prof. Alicję Chybicką na kolejnych spotkaniach z wrocławianami.

Zapraszamy do lektury tekstów na temat kandydatury prof. Alicji Chybickiej przygotowanych przez Gazetę Wyborczą Wrocław, Gazetę WrocławskąRadio WrocławOnet Wrocław.