Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.          AKCEPTUJĘ

Przyłączyłam się do apelu o pozostawienie schroniska Samotnia w rękach dotychczasowych właścicieli.

W Narodowy Dzień Pamięci Powstania Warszawskiego, wspólnie z dolnośląską Platformą Obywatelską przy Pomniku Rotmistrza Witolda Pileckiego we Wrocławiu złożyliśmy hołd Powstańcom.

Cześć i chwała Bohaterom!

Serdeczne podziękowania za akcję bezpłatnych konsultacji medycznych dla dzieci w Gabinecie Prezydenta Wrocławia. Panu Jackowi Sutrykowi za udostępnienie swojego miejsca pracy, a moim koleżankom prof. Annie Noczyńskiej i prof. Danucie Zwolińskiej za poświęcony czas i wkład w profilaktykę dzieci z Wrocławia. Akcja ma charakter w pełni charytatywny. Udało się nam przebadać 34 dzieci. Zgłoszeń wpłynęło ponad 220. To pokazuje jak ważne i potrzebne są takie akcje. Kolejne edycje w najbliższym możliwym czasie. Dziękuję wszystkim wolontariuszom za pomoc.

Wspólnie z senator Agnieszką Gorgoń-Komor i senatorem Kazimierzem Kleiną zapraszamy na otwarte spotkanie w ramach cyklu Tu jest przyszłość.

Poniedziałek, 19 czerwca, godz. 16:00
Hotel Gold
pl. Władysława Reymonta 7